O firmie


Rys historyczny

Unitra jest kultową marką będącą symbolem 30 lat produkcji urządzeń audio-video w Polsce. Można powiedzieć, że każde gospodarstwo domowe w naszym kraju miało urządzenie spod szyldu tej marki. Z sukcesem została spełniona misja dania ludziom sprzętu, którego wcześniej po prostu nie było. Ponadto, dla ludzi Unitra nie była jedynie sprzętem, a czymś zdecydowanie więcej - była powiewem nowoczesności, dostępem do nieosiągalnej technologii, umożliwiała słuchanie muzyki, oglądanie telewizji. Wtedy to wszystko budziło wielkie emocje.

Również dziś Unitra budzi wielkie emocje. My widzimy ją jako symbol wielu wspomnień, Zarówno w wymiarze osobistym, jak również społecznym, ponieważ mimo wielu zmian i upływu czasu każdy zapamięta swoje pierwsze radio lub pierwszy telewizor. Unitra produkująca w Polsce i eksportująca swoje produkty do kilkunastu krajów na świecie była przedmiotem naszej dumy narodowej.

Dziś produkujemy urządzenia w nowych realiach ekonomiczno - społecznych i dla innych konsumentów, nadal jednak, jak kiedyś, chcemy budzić emocje naszymi produktami i dzielić się naszym marzeniem.

UNITRA

Logo

Wizja

Mamy marzenie, aby ludzie nie godzili się na urządzenia elektroniczne, które są nienaprawialne lub wręcz jednorazowe. Wkładamy nasze inżynierskie serca aby tworzyć ponadczasowe urządzenia. Wierzymy, że inżynieria jest sztuką, do której pasję chcemy zaszczepić w ludziach.

Misja

Chcemy rozwijać najlepsze tradycje polskiej myśli inżynieryjnej w zakresie audio tworząc sprzęt produkowany w Polsce, który będzie dostarczał słuchaczom niezapomnianych wrażeń przez długie lata.

Wartości

Szacunek

Szeroko pojęty szacunek: dla tradycji, dla drugiego człowieka: klienta, dostawcy, pracownika, ale też konkurencji, wiedzy i kompetencji.

Wspólnota i pasja

Tworzymy dla ludzi i dzięki ludziom, budujemy społeczność marki, której sami jesteśmy fanami, tworzymy sprzęt audio, którego sami chcemy używać.

Napędzani inżynierią

Miłość do inżynierii jest podstawą wszystkiego, co robimy. To ona daje nam napęd do budowania, testowania i ciągłego ulepszania. Zawsze oddajemy w ręce klientów najlepsze w praktyce rozwiązania.

Innowacyjność

Mamy odwagę testować nowe, nieoczywiste rozwiązania i racjonalnie je implementować.

Odpowiedzialność

Czujemy się odpowiedzialni, nasze rozwiązania wpływają na życie ludzi oraz planetę, dlatego tworzymy rozwiązania na lata, odpowiedzialną komunikację oraz odpowiedzialne społecznie procesy.

UNITRA

Dziękujemy Ci, że jesteś z nami i pozwalasz nam dzielić się pasją do sztuki jaką jest inżynieria oraz muzyka. Z inżynierskim pozdrowieniem,

Zespół Unitra

Dołącz do pasjonatów muzyki i inżynierskiego sprzętu!

Subskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać bieżące informacje na temat nowych produktów, promocji oraz aktualnych wydarzeń.

Adres e-mail
Rysunek UNITRA Artboard